O fundacji

Dbajmy o zdrowie!

To nasze hasło przewodnie i zgodnie z nim angażujemy się codziennie w walkę z chorobami, słabościami i zagrożeniami dla naszego zdrowia. Dopasowując się do szybko zmieniającego się świata oraz zmian demograficznych, kulturowych i społecznych dążymy do tego, aby umacniać i poprawiać stan zdrowia polskiego społeczeństwa. Chcemy wprowadzać innowacyjne rozwiązania technologiczno-medyczne, aby sprostać zmieniającym się potrzebom pacjentów w Polsce.

„Zdrowie to największy majątek, a zdrowie publiczne jest prawdziwym bogactwem narodu.”

Jesteśmy instytucją pozarządową, której głównym celem jest dbałość o zdrowie każdego Polaka.
Nasze silne zaplecze naukowe, doświadczenia i kompetencje zawodowe, które przez wiele lat zdobywaliśmy w dziedzinie ochrony zdrowia, pozwalają nam na holistyczne podejście do problematyki ochrony zdrowia.
Naszym głównym celem jest pielęgnacja skarbu, jakim jest zdrowie, w przebiegu wszystkich etapów życia- od urodzenia do późnej starości.