Radioterapia- Promienie, które leczą

Ogólnopolska kampania skierowana do pacjentów onkologicznych którzy są poddawani radioterapii, mająca na celu przybliżenie tej metody terapii w bardziej dostępny i przyjazny sposób.

Włącz myślenie - rzuć palenie w trakcie leczenia onkologicznego

Ogólnopolska kampania społeczna skierowana do pacjentów zmagających się z chorobą nowotworową.

Ogólnopolski projekt "Po porodzie"

Ogólnopolski projekt "Po porodzie" King’s Health Pelvic Questionnaire (KHPQ)- ocena zaburzeń funkcji mięśni dna miednicy u kobiet w połogu

W oparciu o zwalidowaną, polską wersję formularza King’s Health Pelvic Questionnaire (wspólpraca z King’s College w Londynie) zostało zbudowana platforma internetowa służąca przeprowadzenia badania obserwacyjnego wśród kobiet w okresie połogu.  Uzyskano informacje dotyczące częstości występowania różnego rodzaju zmiany w zakresie funkcjonowania dolnego odcinka układu moczowego oraz pokarmowego u kobiet w zależności od rodzaju porodu oraz czasu, który upłynął od tego zdarzenia. W oparciu o dostępne piśmiennictwo zaobserwowano, że w okresie połogu występują różnego rodzaju zaburzenia ze strony dolnego odcinka układu moczowego oraz pokarmowego, które mogą wpływać na ogólne samopoczucie młodej matki.

Ogólnopolska kampania społeczna „Spokojne noce”

Kampania informacyjna kierowana do pacjentów oraz ich rodzin mająca na celu przedstawienie aktualnej wiedzy medycznej dotyczącej problemu zwiększonej liczby mikcji w porze nocnej (tzw. nokturią/nykturią). W projekcie przedstawione zostały zagrożenia związane z tym schorzeniem, możliwości jego diagnostyki oraz skutecznej terapii.

5 KROKÓW DO RZUCENIA PALENIA

Ogólnopolska kampania społeczna z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia - 5 KROKÓW DO RZUCENIA PALENIA

PROSTA - Ta droga do zdrowia

Ogólnopolska Kampania Społeczna – dotycząca profilaktyki raka prostaty w Polsce

Hasło „ Prosta ta droga do zdrowia” – ma uświadomić mężczyznom że proste badanie profilaktyczne to tak niewiele żeby zrobić dla siebie czasami Tak Wiele- czyli ustrzec się przed rakiem !!!

TRZYMAJ MOCz !!!

Ogólnopolska Kampania Społeczna – dotycząca problemu nietrzymania moczu w Polsce

Hasło dość przewrotne  w pierwszej chwili, dające motywację do pozostawania w świetnej kondycji (TRZYMAJ MOC !!!) ale zaraz potem (TRZYMAJ MOCz) małe „z” tak trochę wstydliwie jak sama choroba, uderza z przekazem w świadomość odbierającej osoby-przekierowując  natychmiast jej uwagę na ten problem.